Hotovostní půjčky pro každého

Jít si půjčit k některému soukromému subjektu již není nic výjimečného a mnozí lidé takto v pravidelných intervalech činí, jelikož finanční prostředky potřebují a nejsou schopni splácet své pohledávky díky nízkému příjmu. Půjčky u nebankovních společností nejsou ničím výjimečným a lidé si mohou dokonce vybírat celou řadu takovýchto soukromých subjektů, které umí poskytnout výhodné půjčky prakticky komukoli, kdo je potřebuje a zažádá si o ně.

Dosáhnout na podobnou půjčku není nijak problémové, jelikož mnohé nebankovní instituce umí za jistých podmínek nabídnout peníze komukoli bez rozdílu pohlaví a věku. Je jen na daných osobách, pro kterou z nebankovních půjček se rozhodnou a jakou půjčku vlastně zvolí. Poměrně zajímavou společností, která nabízí nejen nebankovní půjčky, je bezesporu společnost Home Credit. Portfolio produktů nabízených touto společností je velmi pestré a Home Credit se netají i tím, že kromě hotovostních půjček umí zprostředkovat velmi kvalitní nákupy na splátky.

Ostatně Home Credit je partnerem velkého množství obchodníků po celé České republice a zprostředkovává jim právě nákupy na splátky bez navýšení. Nabídnout umí Home Credit i financování nákupu nového automobilu. Jestliže nechcete řešit nákup vozu prostřednictvím leasingu, není problém se spolehnout na financování nákupu vozu tímto způsobem. Když se vrátíme k hotovostní půjčce od Home Credit, zjistíme, že je poskytována v maximální výši celkových 150 000 korun, což pochopitelně není již nízká suma. Půjčit si mohou lidé, kteří disponují pravidelným příjmem finančních prostředků. Home Credit nabízí tuto půjčku bez jakéhokoli zprostředkovatelského poplatku a s možností vrácení poloviny zaplacených úroků. Vzít si půjčku mohou zájemci jak na internetu, tak i prostřednictvím SMS zprávy či kontaktováním samotné společnosti.

Variabilní půjčky nebankovního typu nabízí i společnost Profi Credit, a to v celkově dvou základních verzích. První půjčkou je zaměstnanecký úvěr, jehož celková suma půjčených financí dosahuje na 166 000 korun. Druhou půjčkou je překlenovací úvěr o celkové výši maximálních 150 000 korun. První půjčka je určena hlavně pro fyzické osoby a druhou půjčkou většinou nepohrdnou podnikatelé a společnosti působící v České republice. Obě dvě půjčky jsou naprosto průhledné, takže si lidé mohou ještě před jejich realizací přesně spočítat veškeré okolnosti půjčky.