Proč zvolit půjčku bez doložení příjmů

Každý z nás se dostane do situace kdy potřebuje půjčit peníze. Pokud splňujete podmínky pro získání půjčky v bance, můžete se obrátit na ni. Jestliže nemůžete nebo z nějakého důvodu nechcete prokazovat vaše příjmy, banka vám nejspíš nepůjčí. Vhodným řešením je půjčka bez doložení příjmů.

Půjčka bez doložení příjmů je doménou zejména nebankovních společností a je vyhledávaná zejména ženami na mateřské, začínajícími podnikateli a osobami pobírajícími sociální dávky. Její nevýhodou je obvykle vyšší RPSN. Pokud máte exekuce, půjčí vám obvykle pouze oproti zástavě nemovitosti. Je-li váš nedostatek financí opravdu jen krátkodobý problém, ideální volbou jsou mikropůjčky, které splatíte během pár dní. Kolik musíte vrátit se dozvíte již při podání samotné žádosti. Pokud si půjčíte do 5000 kč, společnost nemusí uvádět RPSN.

Zaplo.cz nabízí půjčku bez doložení příjmů a navíc pro nové zákazníky půjčku bez poplatku. Vrátíte pouze částku, kterou jste si půjčili bez jakéhokoliv navýšení. Půjčit si můžete až 5 000 kč se splatností na jeden měsíc. Poskytnutí této půjčky bez poplatků vás k ničemu nezavazuje. Zaplo.cz vám nabízí možnost využít jejich služeb jednorázově i opakovaně v případě nedostatku financí.

Půjčka bez doložení příjmů znamená, že k žádosti o půjčku nemusíte dokládat vaše příjmy. Není tedy potřeba shánět razítko od zaměstnavatele nebo výpisy z účtu. Zaplo.cz nabízí rychlou a kvalitní půjčku. O půjčku si požádáte prostřednictvím vašeho uživatelského účtu na stránkách společnosti. Registrace vám zabere pár minut. Po přihlášení do účtu je potřeba zaslat ověřovací poplatek ve výši jedné koruny a počkat na schválení půjčky. Do 15 minut od odeslání verifikačního poplatku jsou peníze převedeny na váš účet. Ty obdržíte v závislosti na své bance. Pokud používáte jinou, připíšou vám peníze do 24 hodin.

K podání žádosti musíte mít platný občanský průkaz, funkční telefon a vlastní bankovní účet. První půjčka je do výše 5000 kč. S druhou půjčkou můžete získat až 7500 kč. Třetí a další půjčka se může pohybovat v rozmezí do 10 000 kč. Výše půjčky je závislá na vaší bonitě, také vašem věku a počtu předchozích splacených půjček. Posouzení půjčky probíhá individuálně. Nemusíte dokládat příjmy, ale je potřeba alespoň nějaký stabilní příjem mít. Zaplo.cz nahlíží do registru dlužníků, ale není to jediný parametr pro posouzení půjčky, můžete ji dostat tedy i se záznamem v registru. Půjčku vám zamítnou pouze pokud máte exekuci a samozřejmě v insolvenci. Zaplo půjčku můžete splatit do 30 dní nebo si v případě potřeby splacení prodloužit až o dalších 30 dní. O prodloužení můžete požádat podle svých požadavků několikrát. Půjčka však musí být do jednoho roku splacena. Více informací o tom jak získat nejvýhodnější půjčky naleznete na nezávislém magazínů Půjčko.cz.